Posteľná obliečka Painted Flowers 200x220/2x 70x90 cm

Kód: 3664
€19,90
Skladom

Posteľné obliečky – hladká bavlna je vyrobené z veľmi jemnej 100% bavlnenej tkaniny. Plošná hmotnosť (gramáž) tkaniny je 125g / m2. Tkanina má vysokú hustotu veľmi jemných priadzí a pre tieto svoje vlastnosti je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Posteľné obliečky sú vyrobené s rozmerovou rezervou pre vyzrážanie po vypraní so zapínaním na zips. Zloženie: tkanina 100% bavlna, plátnová väzba, potlačená Teplota prania: 60 °, prať naruby zapnuté, Odtiene farieb u fotografií nemusia úplne zodpovedať skutočnosti. Záleží na nastavení Vášho monitoru a na kvalite použitej fotografie. Vzor na vankúši sa môže líšiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posteľné obliečky – hladká bavlna je vyrobené z veľmi jemnej 100% bavlnenej tkaniny. Plošná hmotnosť (gramáž) tkaniny je 125g / m2. Tkanina má vysokú hustotu veľmi jemných priadzí a pre tieto svoje vlastnosti je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Posteľné obliečky sú vyrobené s rozmerovou rezervou pre vyzrážanie po vypraní so zapínaním na zips. Rozmer posteľných obliečok je 1 ks paplón 200x220 a 2 ks vankúš 70x90 cm.
Zloženie: tkanina 100% bavlna, plátnová väzba, potlačená
Teplota prania: 60 °, prať naruby zapnuté,
Odtiene farieb u fotografií nemusia úplne zodpovedať skutočnosti. Záleží na nastavení Vášho monitoru a na kvalite použitej fotografie. Vzor na vankúši sa môže líšiť. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: