Vankúš INTERMEDIC Crepe 70x90 cm

Kód: 3700
€14,90
Skladom

Antialergický vankúš prémiovej kvality. Vyrobené škandinávskou technológiou, ktorá spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného dutého polyesterového vlákna. To, že je vlákno duté, znamená, že je zabezpečená zvýšená tepelno-izolačná schopnosť, pretože vzduch vo vnútri vlákna pôsobí ako izolant a prikrývka je hrejivá. Povrch je príjemného krepovitého materiálu, ktorý je ľahký, mäkký, príjemné hrejivý a antialergický. Náplň vankúša sú polyesterové duté vlákna v tvare guličiek. Vankúš ma zabudovaný zips na bočnej strane, vďaka ktorému je možné výplň doplniť, vybrať, premiešať prípadne vymeniť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antialergický vankúš prémiovej kvality. Vyrobené škandinávskou technológiou, ktorá spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného dutého polyesterového vlákna.  To, že je vlákno duté,  znamená, že je zabezpečená zvýšená tepelno-izolačná schopnosť, pretože vzduch vo vnútri vlákna pôsobí ako izolant a prikrývka je hrejivá.

Vankúš Crepe je určený pre tých náročných na hygienu. Povrch je príjemného krepovitého materiálu, ktorý je ľahký, mäkký a antialergický. 
Náplň vankúša sú polyesterové duté vlákna v tvare guličiek.
Vankúš ma zabudovaný zips na bočnej strane, vďaka ktorému je možné výplň doplniť, vybrať, premiešať prípadne vymeniť.

Vankúš je štepovaný. 

Typ: Vankúš Crepe
Rozmer vankúša: 70 x 90 cm
Materiál: výplň 100% Polyester
Povrch: 100% Polyester, Crepe
Farba: Biela
Pranie: 60°c pri max. otáčkach 600
Hmostnosť: 1000g

Vyrobené na Slovensku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: